Menu
Your Cart

Alışveriş Güvenliği


Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Bu sistemde kredi kartı bilgileriniz bize ulaşmadan şifrelenerek direk olarak bankaya iletilmektedir. Hiç bir çalışanımızın kart bilgilerinizi görme olasılığı yoktur. Söz konusu haberleşme standardı tüm dünyada güvenle kullanılan bir niteliktedir.

Bilgilerinizin Korunduğunu Nasıl Anlarsınız?

Ödeme bilgilerinin girileceği sayfalarda bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde (satın al butonu tıklandığında), 'İnternet Explorer' tarayıcısında adres çubuğunun sağ tarafında, Crome tarayıcısında ise adres çubuğunun sol tarafında kilit işareti de yer almaktadır. Kilit işareti tıklandığında SSL Sertifikası ile ilgili ayrıntılı bilgiler görülmektedir.


Sitemiz, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında çalışanlarımız dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartları çerçevesinde ikili bağlantılarla iletilir.