Menu
Your Cart

Fx15 - Fx15 Zayıflama Hapı - Orjinal Fx15

Fx15 - Fx15 Zayıflama Hapı - Orjinal Fx15
Fx15 - Fx15 Zayıflama Hapı - Orjinal Fx15
Ücretsiz kargo!
Bu üründe kargo taşıma ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır! Kapıda ödeme bedeli bu kampanyaya dahil değildir.

Kısa Açıklama

Kategori: Zayıflama Hapı
Marka   : Fx15
Miktar  : 60 Kapsül
İçerik  : Bitkisel Karışım
 • Stok Durumu: Var
390,00 TL
2 adet ve üzeri 370,00 TL
3 adet ve üzeri 350,00 TL
5 adet ve üzeri 330,00 TL
10 adet ve üzeri 295,00 TL

Fx15 Zayıflama Hapı

Fx15, fazla kilolardan kurtulmayı amaçlayanlar için yeşil çay özü esaslı, yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı bir gıda takviyesidir. Sabah ve akşam yemeklerden önce 1'er kapsül kullanılır. Yan etkileri genellikle azdır ancak kafein içeriği nedeniyle bazı kişilerde basit yan etkiler olabilir. Herhangi bir rahatsızlığı olan ve düzenli ilaç kullanan kişiler kullanmamalıdır. Fx15 içeriği bitkisel karışımlardan oluşmaktadır.

Sipariş Hattı: 0216 606 05 40

Fx15 Nedir?

Fx15, fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere yardımcı olmak için üretilmiş, kilo verme sürecini destekleyici olarak kullanılabilen bir gıda takviyesidir. FX15'in ana bileşeni yeşil çay özüdür. Yeşil çayda bulunan kateşin adlı antioksidan sayesinde, vücudun yağ yakma sürecini hızlandıran termojenik bir etki oluşturur. Yeşil çay özü, yağ hücrelerindeki yağın salınmasını engelleyerek yağ depolanmasını önlemeye yardımcı olur.

Fx15 fiyatları:

Fx15 fiyatları paket içeriğine ve satın alma miktarına göre değişmektedir; 

1 kutu 390 TL

2 kutu 740 TL (1 kutu fiyatı 370 TL)

3 kutu 1050 TL (1kutu fiyatı 350 TL)

5 kutu fiyatı 1650 TL (1 kutu fiyatı 330 TL)

10 kutu fiyatı 2950 TL (1 kutu fiyatı 295 TL)
Fx15 İçeriği

Fx15 içeriği bitkisel ürünlerden oluşmaktadır;

 • Çinko 4 mg
 • C vitamini 30 mg
 • Üzüm çekirdeği ekstresi 10 mg
 • Lotus yaprağı ekstresi 148 mg
 • Yeşil çay ekstresi 80 mg
 • Mikro kristalin selüloz 98 mg

Fx15


  Fotoğraflar stoklarımızdaki ürünlerden

yapılan özgün çekimlerdir.Fx15 nasıl kullanılır?

En iyi etkiyi görebilmek için doğru kullanım çok önemlidir. Lütfen FX15 kullanmadan önce, aşağıdaki kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz!

 • İlk defa kullananlar için sabahları kahvaltıdan yaklaşık 30-60 dakika önce 1 kapsül ve akşam yemeğinden 30-60 dakika önce 1 kapsül alınması gerekmektedir.
 • Metabolizmanız hızlı çalışıyorsa yada önceden kullanmış bir kişiyseniz bu kullanım miktarları yeterli gelmeyebilir. Bu gibi durumlarda vücudunuzu dinleyerek, yan etki yapıp yapmadığını kontrol ederek kullanım miktarlarını yükseltebilirsiniz. Örneğin etkisinin düşük kaldığı zamanlarda ilk olarak sabah kahvaltıdan önce 2 kapsül, akşam yemeğinden önce 1 kapsül şeklinde artırabilirsiniz.
 • Herhangi bir yan etki görmezseniz sabah 2 akşam 2 kapsüle kadar artırabilirsiniz. Ancak hiç bir şart altında günlük toplam 4 kapsülü geçmeyiniz
 •  Miktarı artırdığınızda beklemediğiniz yan etkiler hissederseniz miktarı düşürünüz yada gerekirse kullanımı tamamen bırakınız. Lütfen "miktarı daha fazla artırırsam daha hızlı etki görürüm" gibi bir yanılgıya kapılmayınız. En sağlıklı ürünlerin bile gerekli miktardan fazla kullanıldığı takdirde zararlı olabileceğini unutmayınız!
 •  Günlük kullandığınız su miktarınız artırmanızı öneririz (yaklaşık 2 - 2,5 lt). Herhangi bir rahatsızlığınız var ise ve düzenli olarak ilaç kullanıyor iseniz bu yada benzeri bir gıda takviyesini kullanmayınız!


fx15

Çoklu alımlarda 

ekstra indirimli fiyatlarımızı incelemeyi unutmayın!Fx15 Yan Etkileri:

Fx15'in yan etkileri genellikle azdır. Ancak, bazı kişilerde kafein içermesi sebebi ile yan etkilere neden olabilir. Fx15 yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, uyku bozuklukları, huzursuzluk, kalp çarpıntısı, yüksek tansiyon ve daha fazlası olabilmektedir. Genellikle ciddi yan etkilerle karşılaşılmamaktadır. Ancak beklenmedik bir şekilde ciddi yan etkiler ile karşılaşırsanız derhal ürünü kullanmayı bırakmanız önerilmektedir.  


Fx15 Kimler İçin Uygundur?

Fx15 uzun yıllardır beğenilerek kullanılan bir bitkisel gıda takviyesidir ancak aşağıdaki listelenen durumlara sahip kişiler bu ve benzeri takviyeleri kullanmamalıdırlar;

 • Hamile ve emziren kadınlar
 • Kalp ve tansiyon hastaları
 • 18 yaş altı çocuklar
 • Herhangi bir rahatsızlığı olan yada düzenli olarak ilaç kullanan kişiler
 • Alkol kullanan kişiler

Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanmalıdır.


Fx15 Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aynı anda başka bir kilo vermeye yardımcı ürün kullanılmamalıdır. Fx15 bitkisel bir ürün olsa dahi farklı bitkisel içerikler birbirleri ile olumsuz etkileşimlerde bulunabilmektedir. Günlük su tüketim miktarınızı artırmanız önemle tavsiye edilir. Su tüketimi toplamda günlük ortalama 2 litrenin altına düşmemelidir. Ayrıca Spor ile desteklemeniz çok yararlı olacaktır. Spor salonuna gitme imkanınız yoksa bile günlük yapacağınız yürüyüşler çok etkili ve sağlıklı bir yöntem olacaktır. Hareketsiz bir yaşam şekli kilo vermenizi oldukça zorlaştıracaktır. Hareketli bir yaşam metabolizmanızın daha hızlı çalışmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca her ne kadar bu ürünler açlık ve tatlı isteğini azaltmaya yardımcı olsa da bazı kullanıcıların çekirdek tüketmek yada benzeri alışkanlıkları olabilmektedir. Bu süreçte bu gibi alışkanlıklardan muhakkak uzak durmanız gerekmektedir. 
 

Orjinal Fx15 Nasıl Anlaşılır?

Orjinal fx15 kapsüllerinin rengi koyu bordodur. İçerisindeki tozun tadı hafif acıdır. Pembe yada kırmızı ve benzeri renklerdeki kapsüller orjinal değildir. Fx15 blisterları üzerindeki yazı ve amblemler mavi renklidir.  Satışını yaptığımız ürünler bordo kapsüldür ve tüm ürünlerimiz %100 orjinaldir. Orjinal fx15 satan yerler genellikle iletişim bilgilerini paylaşmaktan kaçınmazlar. Bu nedenle adres yada sabit telefon gibi bilgiler bulunmayan sitelerden alışveriş yapmanız önerilmemektedir. Sitemizde bulunan tüm ürünlerimiz orjinaldir ve stoklarımız düzenli olarak güncellenir. Daima orijinal ürün bulundurmaya özen gösteriyoruz. Piyasada orjinal fx15 bulunmadığı zamanlarda stoklardan ürünleri geçici olarak kaldırmaktayız. Sipariş vermek için bizleri mesai saatleri içerisinde 0216 606 05 40 numaralı telefondan arayabilir ya da web sitemizden online olarak 7/24 siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

fx15 zayıflama hapı 

Fx15 blisterları ve kapsül rengi

yandaki fotoğraftaki gibidir.

Kapsül rengi koyu bordo,

blister arkasındaki yazılar mavi renktir.

 

Fx15 Yorumları:

Fx15 uzun yıllardır satışını yaptığımız ve memnuniyet oranı çok yüksek bir üründür. Kullanıcıların tamamına yakını ürünlerden memnundur. Merak ettiğiniz tüm gerçek fx15 yorumları na sitemizden ulaşabilirsiniz. Ürün ile ilgili kullanıcı yorumlarını ürün fotoğrafı altında bulunan yorumlar başlığı altında görebilir ve dilerseniz kullandıktan sonra sizde yorumunuzu bırakabilirsiniz. 

Fx15 ilaç değildir. Hastalıkların tedavisi amaçlı olarak kullanılamaz. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa mutlaka bir sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekmektedir. 

Bu sitede bulunan bilgiler uzman yorumu değildir. Kullanıcı yorumları ve çeşitli internet sitelerinden derlenmiştir. Bu ve benzeri bir ürün kullanmadan lütfen bir sağlık uzmanına danışınız. 
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu