Menu
Your Cart

Ödeme ve Teslimat

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. 


2.Sevkiyat

Siparişleriniz özel bir durum olmadıkça aynı içerisinde kargoya verilir. Hafta içi saat 15:00 a kadar alınan siparişleriniz aynı gün, diğer siparişleriniz ertesi iş gününde kargoya verilir. Stoklarda beklenmeyen bir durum ile karşılaşıldığı takdirde bu süre en fazla 3 iş gününe kadar uzayabilir. 


Cumartesi günler kargo firmaları yarım gün çalıştıkları için son kargo gönderim saati 12:00'dır. Belirtilen saatten sonra verilen siparişler ilk iş günü kargoya verilir. 


Kapıda ödemeli olarak verilen siparişler telefon ile onay alınabilmektedir. Bu nedenle sipariş verdiğiniz andan itibaren telefonunuzun ulaşılabilir olduğundan emin olunuz. 


Diğer ödeme şekillerinde ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.


3.Gizlilik

Siparişleriniz kapalı paket içerisinde gönderilmektedir. Kargo poşeti açılmadığı sürece muhteviyatı hiç bir şekilde belli olmaz. Kargo poşeti üzerinde yada kredi kartı ekstrenizde ürün muhteviyatı ile ilgili hiç bir bilgi bulunmaz. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, 3 iş günü içerisinde ilgili kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 


4.Teslimat ve Ücretlendirme

Şuanda kampanyamız gereği tüm ürünlerde kargo taşıma ücretini biz karşılamaktayız. Diğer durumlar için, ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldığınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere  kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirdi dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.


Kapıda ödeme hizmet bedeli 25 TL dir. Bu ücret kargo firması tarafından kargo taşıma ücretinden bağımsız olarak, tahsilat hizmeti verildiği için alınmaktadır.