Menu
Your Cart

Yetişkin Sağlık Ürünleri


Model: SilkyKss
Her iki partnerin zevkini ve ilişki süresini arttıracak geciktirici etkili özel kremli. Ekstra hassasiyet ve daha güçlü hissetmeniz için özel kontürlü dizayn.Silky Kiss Long Time prezervatifleri kendinizi daha güçlü hissettirecek kontür ve kayganlaştırıcı içerir.Bu sayede zevk ve heyecanınız daha uz..
69,00 TL
Model: SilkyKissMaximum
Silky Kiss Maximum Daha fazla zevk ve heyecan. Silky Kiss Maximum prezervatifleri hem tırtıklı, hemde benekli yüzeyi sayesinde partneriniz ile zevkin ve heyecanın doruklarında hissetmenizi sağlar. %100 kaliteli latexten üretilmiştir. Hamilelik ve cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara karşı korunma sağ..
49,00 TL
Model: Stag9000
Stag 9000 Geciktirici Sprey***BU ÜRÜNDEN MİNİMUM 2 ADET VE ÜZERİ MİKTARLARDA SİPARİŞ VERİLEBİLMEKTEDİR!***Kampanyalı fiyatlar: 2 Adet alımlarda, adet fiyatı 49 TL'dir.3 Adet ve üzeri alımlarda, adet fiyatı 45 TL'dir5 Adet ve üzeri alımlarda, adet fiyatı 40 TL'dirErken boşalma sorunu, birçok erk..
49,00 TL
Model: Viga50000
Viga Geciktirici Sprey***BU ÜRÜNDEN MİNİMUM 2 ADET VE ÜZERİ MİKTARLARDA SİPARİŞ VERİLEBİLMEKTEDİR!***Kampanya fiyatları: 2 Adet alımda, adet fiyatı 55 TL'dir.3 Adet ve üzeri alımlarda, adet fiyatı 50 TL'dir.5 Adet ve üzeri alımlarda, adet fiyatı 45 TL'dir.Erken boşalma, birçok erkek için cinsel..
55,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)