Menu
Your Cart

Lida Bitkisel Gıda Takviyesi - Lida Kapsül

Lida Bitkisel Gıda Takviyesi - Lida Kapsül
Lida Bitkisel Gıda Takviyesi - Lida Kapsül
Ücretsiz kargo!
Bu üründe kargo taşıma ücreti tarafımızdan karışlanmaktadır! Kapıda ödeme bedeli bu kampanyaya dahil değildir.
  • Stok Durumu: Var
195,00 TL
2 adet ve üzeri 185,00 TL
3 adet ve üzeri 175,00 TL
5 adet ve üzeri 165,00 TL
10 adet ve üzeri 145,00 TL

 

 

 

 

Lida Sipariş Hattı: 0216 606 05 40


Lida fiyatları:

 

1 Kutu Lida 195 TL 


2 Kutu Lida 370 TL

(1 kutu fiyatı 185 TL)

3 Kutu Lida 525 TL

(1 kutu fiyatı 175 TL)

5 Kutu Lida 825 TL

(1 kutu fiyatı 165 TL)

10 Kutu Lida 1450 TL

(1 kutu fiyatı 145 TL)
Lida kullanım şekli nasıldır? Lida Nasıl Kullanılır?

Lida için tavsiye edilen kullanım şekli, sabah kahvaltıdan 30-60 dakika önce 1 kapsül bol ile ile alınması şeklindedir. Lütfen tavsiye edilen miktarlar üzerinde kullanmayınız. 

şekli, sabah kahvaltıdan 30-60 dakika önce 1 kapsül bol ile ile alınması

şeklindedir. Lütfen tavsiye edilen miktarlar üzerinde kullanmayınız. 


Kimler Lida kullanabilir?

Lida çocukların kullanımı için uygun değildir. Özellikle kalp ve tansiyon hastaları olmak üzere kronik bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Ayrıca hamile ve emziren bayanlar bu ve benzeri herhangi bir gıda takviyesini kullanamazlar. Özellikle kalp ve tansiyon hastaları olmak üzere kronik bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Ayrıca hamile ve emziren bayanlar bu ve benzeri herhangi bir gıda takviyesini kullanamazlar. 


Lida nerelerde satılır? 

Sitemizden 24 saat boyunca siparişlerinizi verebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ortalama teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Dilerseniz 0216 606 05 40 numaralı telefon hattımızı arayarak siparişinizi verebilir yada lida bitkisel gıda takviyesi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 


Lida kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Lida asla başka ilaçlar ile birlikte kullanılmamalıdır. Belirtilen miktarların üzerine çıkılmamalıdır. 18 yaş altı kimseler tarafından kullanılmamalıdır. Kalp hastaları, tansiyon, hamile ve emziren bayanlar tarafından kullanılmamalıdır. Lida bitkisel gıda takviyesidir. İlaç değildir. Herhangi bir rahatsızlığın tedavisi amaçlı olarak kullanılmaz. Bir rahatsızlığınız olduğunu düşünüyorsanız en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekmektedir. değildir. Herhangi bir rahatsızlığın tedavisi amaçlı olarak kullanılmaz. Bir rahatsızlığınız olduğunu düşünüyorsanız en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekmektedir. 


Lida kullanıcı yorumları:

Bu sayfada yorumlar başlığını tıklayarak tüm Lida yorumlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sizde yorum bırakarak deneyimlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.


Lida sipariş nasıl verebilirim?

Sitemizden 24 saat süresince online olarak siparişlerinizi kapıda ödemeli olarak yada kredi kartı ile verebilirsiniz. Dilerseniz mesai saatleri içerisinde 0216 606 05 40 numaralı hattımızdan bizi arayarak siparişlerinizi oluşturabilir veya ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

Sitemizde lida ürününü incelerken, lida zayıflama hapı, lida kilo verdirici, lida satan eczaneler, lida kilo verdirir mi, lida nasıl kullanılır, lida istanbul, lida ankara, lida izmir, lida yan etkileri gibi kelimeleri aratarak ulaştınız. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu