Menu
Your Cart

Stag Geciktirici Sprey

Stag Geciktirici Sprey
Stag Geciktirici Sprey
  • Stok Durumu: Var
49,00 TL
2 adet ve üzeri 49,00 TL
3 adet ve üzeri 45,00 TL
5 adet ve üzeri 40,00 TL
Satın alabilmek için asgari adet: 2

 

 

 

 

Stag 9000 Geciktirici Sprey

***BU ÜRÜNDEN MİNİMUM 2 ADET VE ÜZERİ MİKTARLARDA SİPARİŞ VERİLEBİLMEKTEDİR!***

Kampanyalı fiyatlar: 

2 Adet alımlarda, adet fiyatı 49 TL'dir.

3 Adet ve üzeri alımlarda, adet fiyatı 45 TL'dir

5 Adet ve üzeri alımlarda, adet fiyatı 40 TL'dir

Erken boşalma sorunu, birçok erkeğin karşılaştığı bir cinsel problemdir. Bu sorun, cinsel yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir ve partnerinizle aranızdaki ilişkiyi zayıflatabilir. Stag geciktirici sprey, bu sorunun üstesinden gelmek için yardımcı bir üründür. 

Stag geciktirici sprey, penisin hassas bölgelerine uygulandığında duyu alımını azaltarak boşalma süresini uzatmaya yardımcı olur. Sprey, erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin cinsel aktivitelerini daha uzun süre devam ettirmelerine yardımcı olur.

Stag 9000 geciktirici sprey, yalnızca erken boşalma sorunu olan erkekler için değil, aynı zamanda daha uzun süreli cinsel aktiviteler isteyen erkekler için de kullanılabilir. Spreyin kullanımı, cinsel performansınızı artırmanıza yardımcı olabilir ve partnerinizle daha mutlu bir cinsel yaşam yaşamanızı sağlayabilir.

Stag Geciktirici Sprey Kullanım Şekli: Stag Geciktirici Sprey Cinsel organ ucuna deri üzerine uygulanır. 10-15 cm mesafeden ihtiyaca göre 1-3 püskürtme arasında kullanılması tavsiye edilir. İlk kullanımda az miktarda kullanarak sonrasında ihtiyaca göre azaltmanızı yada artırmanızı öneririz. Stag geciktirici sprey, cinsel aktiviteden önce penisin üst kısmına uygulanır. Spreyin etkisi, 5-10 dakika içinde başlar ve ortalama olarak 1-2 saate kadar sürebilir. Spreyin etkisi, kişinin cinsel aktivite sıklığına, dozuna ve vücut yapısına göre değişebilir.

Geciktirici Sprey Nedir?: Geciktirici sprey, erken boşalma problemi yaşayan kişilerde deri üzerinden uygulanarak derideki hassasiyetin azaltılmasına ve erken boşalmanın gecikmesine yardımcı olmak amacı ile kullanılır. 

Uyarılar: Geciktirici sprey ilaç değildir ve hastalıkların tedavisi için kullanılmaz. Bir sağlık sorununuz olduğunu düşünüyorsanız mutlaka  bir sağlık kuruluşuna başvurmalısınız. Açık yara veya tahriş olmuş alanlar üzerine uygulamayınız. Aşırı kullanımda hassasiyeti gereğinden fazla azaltacağını göz önünde bulundurarak ilk kullanımda az miktarda uygulayınız. İhtiyac göre kullanım miktarını artırabilirsiniz. 

Paketleme teslimat: Siparişleriniz kapalı paket şeklinde gönderilmektedir. Kargo paketi üzerinde içeriğini belli edecek herhangi bir yazı, logo veya açıklama bulunmaz. Paket açılmadığı sürece siparişinizin içeriğini kargo görevlileri dahil kimse bilmez. Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu