Menu
Your Cart

Viga 50000 Geciktirici Sprey

Viga 50000 Geciktirici Sprey
Viga 50000 Geciktirici Sprey
  • Stok Durumu: Var
55,00 TL
2 adet ve üzeri 55,00 TL
3 adet ve üzeri 50,00 TL
5 adet ve üzeri 45,00 TL
Satın alabilmek için asgari adet: 2

 

 

 

 

Viga Geciktirici Sprey

***BU ÜRÜNDEN MİNİMUM 2 ADET VE ÜZERİ MİKTARLARDA SİPARİŞ VERİLEBİLMEKTEDİR!***

Kampanya fiyatları: 

2 Adet alımda, adet fiyatı 55 TL'dir.

3 Adet ve üzeri alımlarda, adet fiyatı 50 TL'dir.

5 Adet ve üzeri alımlarda, adet fiyatı 45 TL'dir.


Erken boşalma, birçok erkek için cinsel yaşam kalitesini etkileyen yaygın bir sorundur. Viga geciktirici sprey, erken boşalma sorunu ile başa çıkmaya yardımcı olmak için kullanılan bir üründür. Sprey,  penisin hassas bölgelerine uygulandığında duyu alımını azaltarak boşalma süresini uzatmaya yardımcı olur.

Viga geciktirici sprey, kolay kullanımı ve hızlı etkisi nedeniyle tercih edilen bir üründür. Sprey, cinsel aktiviteden önce uygulanır ve etkisi ortalama olarak 10-15 dakika içinde başlar. Etkisi ortalama olarak 1-2 saate kadar sürebilir.

Viga Geciktirici Sprey Kullanım şekli, Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?: Viga Geciktirici Sprey kullanımı oldukça basittir. Cinsel organın uç kısmına deri üzerine uygulanır. 10-15 cm mesafeden ihtiyaca göre 1-3 püskürtme arasında kullanılması tavsiye edilir. Viga Geciktirici Sprey Uyarılar ve Yan Etkileri: Viga 50000 Geciktirici Sprey ürününü açık yara veya tahriş olmuş alanlar üzerine uygulamayınız. Aşırı kullanımda hassasiyeti gereğinden fazla azaltacağını göz önünde bulundurarak ilk kullanımda az miktarda uygulayınız. İhtiyaca göre kullanım miktarını artırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu ürün ilaç değildir. Herhangi bir rahatsızlığın tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bir rahatsızlığınız olduğunu düşünüyorsanız en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz. 

Viga geciktirici sprey nasıl sipariş verilir?: Sitemiz üzerinden online olarak 7/24 siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz 0216 606 05 40 numaralı telefon hattımızı arayacak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile de siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.  Siparişleriniz ilk iş gününde kargoya verilecektir. 

Viga Geciktirici Sprey Kullanıcı Yorumları: Viga geciktirici sprey kullanıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilir ve dilerseniz kullandıktan sonra diğer kullanıcıların faydalanması için ürün hakkındaki yorumlarınızı sizde bırakabilirsiniz.

Paketleme teslimat: Siparişleriniz kapalı paket şeklinde gönderilmektedir. Kargo paketi üzerinde içeriğini belli edecek herhangi bir yazı, logo veya açıklama bulunmaz. Paket açılmadığı sürece siparişinizin içeriğini kargo görevlileri dahil kimse bilmez. Bu sayfaya; viga geciktirici sprey, viga 50000, geciktirici sprey, viga sprey yorumları, viga geciktirici sprey kullananlar, viga geciktirici sprey satan eczaneler, geciktirici sprey nasıl kullanılır, geciktirici sprey satan yerler, geciktirici sprey istanbul, geciktirici sprey ankara, geciktirici sprey izmir vb. kelimeleri aratarak ulaştınız. Dilediğiniz zaman sitemizden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu